my own privet Idahoo

my own privet Idahoo

piątek, 17 grudnia 2010

Pokazowe lowe

Przedstawiam Wam, jedyny i niepowtarzalny, okraszony mym lubieżnym komentarzykiem zwiastun tego wszystkiego co będzie się działo wiosną i latem 2011.
Każdy niech weźmie coś dla siebie i życzę miłego oglądania.


Królowa jest tylko jedna!


Jak zwykle najlepsze printy, tekstury, wykończenia i detale. Bardzo nowatorska kolekcja, choć nie wiem czy nowatorska jeśli chodzi o markę...


Obrusy, firany, zasłony...Bardzo kobieca, bardzo dla wszystkich.


Marc Jacobs wprowadza za każdym razem niesamowite tchnienie w dinozaura jakim jest LV. Spektrum kolorów, materiałów, technik i inspiracji wprowadza w zachwyt. Wielu projektantów nawiązuje do egzotycznej kobiety, do azjatyckiej kobiety...Czyżby to będzie obraz sylwetki kobiecej na ulicach w lato 2011?


Bardzo przyjemna postać kobiety, znów czuć pewien powiew egzotyki, tym razem bardziej stonowany, schowany pod klasycznym trenczem. Szczerze przyznać muszę, iż projekty Marca dla LV są zawsze o niebo lepsze.


Galliano ogląda się dla Galliano. Dla wariacji na temat kobiecości...Tym razem kobiety malarki, kobiety na przestrzeni epok, kobiecie artystycznej, kobiecie z portretu...


I jedna z moich ulubionych na sezon letni. Victor&Rolf. Zajebiście przewałkowany temat męskich koszul, zyskuję nową siłę. Kobieta silna, męska, klasyczna sylwetka, z finałowymi wariacjami z które kocham markę.


Spodziewałem się odgrzewanego kotleta, a zobaczyłem coś niesamowitego. Sukienki składające z dwóch rożnych rodzajów materiałów, są BARDZO ZJAWISKOWE i zajebiście kobiece. Wszystko jest proste, ale bardzo bardzo spektakularne. Wielka zaskoczka:)


Fajna męska kolekcja, spektakularnie pokazana na kobietach. Dużo wzorców zaczerpniętych z Japonii, która wydaję się pewnym motywem przewodnim na wiosnę/lato2011.Lubie to!


Perełka. SO 80's, so punk, so for me !!!!


I Balmain, który wg. mnie odcina kupony od swoich poprzednich kolekcji...Givenchy. Prezentuję przedłużenia tiulowe rękawów oraz spodni czy spódnic. Wg. to jest pewniak, który przejdzie do mody ulicznej. Pojawia się w tak wieli fashion show, iż sieciówki na pewno przyswoją je na swój sposób.


Czerpcie inspirację, znajdujcie łączące się elementy i już dziś wybierzcie się na szał lumpeksowy, wszak narazie tylko tam znajdziemy fragmenty układanki jaką jest moda na sezon wiosna lato 2011. A więc PUNK, EGZOTYKA i TIULOWE PRZEDŁUŻENIA niech lekkie wam będą!

1 komentarz:

  1. widzę ze duzo będzie sie dziąlo :D

    OdpowiedzUsuń