my own privet Idahoo

my own privet Idahoo

wtorek, 6 września 2011

J.

J. jest sentymentalna. Powraca w nasze ramiona tak nagle. Tym chłodnym porankiem i dusznym popołudniem. Że jak wracam, rozbieram się w drodze i zrzucam z siebie części garderoby....tej górnej oczywiście. Dolna mogłaby zakończyć się zbiorowym spazmem. "-Szukam pozytywnych wartości...-Co to znaczy? -Nic jesteśmy tu przecież dla przyjemności." Bo ja sobie tego nie wymyśliłem. J. powraca i określa nas na nowy rok. Dla mnie o tej porze się wszystko zaczyna. Zapowiedź to coś co lubię. Burze i gmatwanina. Żadnych stagnacji...Lato i Zima jest nudna. Ja potrzebuje lawiracji. J.i wiosna mnie fascynuje. Napełnia i inspiruje. Tworzy w mojej głowie nowe neurony i połączenia nerwowe. Odczuwanie staje się silniejsze. Ten zapach w powietrzu i te łzy po kątach. Ta beznadzieja i nadzieja. I ten wachlarz emocji. i ten zwiastun oczywistego...właśnie tego....bo, "... potem przyjdą noce, jak psy wierne, pod nasz dom" bo taka jest J. "....zaczyna się się szkoła, a w knajpach zaczyna się życie..." MAM EMOCJONALNE WACHADEŁKO ps.kocham życie. i nie wypowiadam na głos tej pory roku do końca września.

7 komentarzy:

 1. U mnie emocje związane z J. są zupełnie inne niż związane z W. Właściwie przy W. nie odczuwam żadnych emocji. Taka kumulacja na okres J., wszystko się wtedy dzieje. Pozostaję Jej wierna zawsze i na zawsze, do samego końca.

  OdpowiedzUsuń
 2. J. to mnie powiła i powinieneś jej do końca żywota swego być za to wdzięczny!

  OdpowiedzUsuń
 3. no jednak J. wygrywa...wieksze zawirowania...lepsze niespodzianki i cenniejsze nagrody:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na swojego bloga z ręcznie robioną biżuterią! Każdy projekt jest wykonany raz, góra dwa razy, dlatego każda z Was może poczuć się wyjątkowo poprzez noszenie unikalnych dodatków! Wszystkie pokazane na blogu dodatki są na sprzedaż w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie: coś eleganckiego, delikatnego, kolorowego, modnego lub zupełnie zwariowanego i wiele, wiele więcej! Serdecznie zapraszam do odwiedzenia, komentowania oraz zakupów na http://cornerofcolour.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. jest duszno i tłoczno, olewa nas kelner i tak skończymy o świcie.

  J. najlepsza!

  btw Twój blog przyprawia mnie o uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 6. noce jak psy wierne... ładne to :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo podoba mi się Twój blog :)

  pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga, kóry jest co prawda poświęcony modzie męskiej ale mam nadzieję, że się Tobie spodoba :)

  P.S. Dodaję do obserwowanych!

  OdpowiedzUsuń